Sortiment

IP kamery Hikvision

je jedním zpředních světových výrobců a dodavatelů produktů pro video dohled a monitoring. Fa Hikvision byla založena v roce 2001, fa Hikvision se rozrostla z malé firmy s 28 lidmi, do globálního podniku s více než 8000 zaměstnanci - včetně 2700 vývojových inženýrů. S největší vývojovým týmem v kamerovém průmyslu má Hikvision schopnost neustálé inovace. Mezi HikVision produkty patří hybridní DVR, NVR, samostatné DVR, digitální video servery, analogové kamery s vysokým rozlišením a IP kamery s megapixelovým rozlišením a IP Speed Dome kamery. Tyto výrobky se používají ve více než 100 zemích, a byly použity k zajištění různých bezpečnostních aplikací po celém světě. Pro více informací prosím navštivte internetovou stránku HikVision www.hikvision.com.

Sidlo fy HIKVISION je ve městě Hangzhou (Čína). Hikvision rozšířil své aktivity a má své pobočky ve Spojených státech, Holandsku, Itálii a Dubaji, servisní centrum v Hong Kongu.

Podle IMS Research je fy Hikvision již druhým rokem na 1.pozici mezi největšími světovými výrobci komponentů CCTV s podílem na trhu za r.2012 ve výši 8%. (v r.2011 - 5,9%). 4 roky po sobě je Hikvision největším světovým výrobcem a dodavatelem DVR produktů. V letošním roce se Hikvision dostal z loňské 4.pozice na letošní 3.pozici v produkci a dodávce Síťových bezpečnostních kamer a získal tak 11,1% podíl světové produkce IP megapixelových bezpečnostních kamer.

 

 

 

 

©2024 Zabel zabezbečení-elektroinstalace s.r.o