Sortiment

Biometrické čtečky

Otisk prstu je unikátní vlastností jednotlivce, která jej doprovází celý život.To dělá z otisků prstů nejspolehlivější způsob identifikace osob, protože nemůže být zapomenuta, ztracena, nebo odcizena. Autorizace otisku prstu je potenciálně cenově nejdostupnější a pohodlný způsob ověření totožnosti pomocí biometrie.

Technologie porovnání biometrických údajů nezadržitelně proniká do našeho každodenního života. Čím dál častěji se při otevírání dveří či při vstupování do počítačů identifikujeme pomocí našeho těla. Tato identifikace se provádí pomocí otisku prstu, dlaně, oční duhovky, obličeje, kartografie žil, tvaru lebky atp. Používání klíčů, magnetických karet, čipů, jmenovek a jiných prostředků ke vstupu do dané místnosti či lokality, přístupu k aplikacím atd. se blíží ke svému konci.


Biometrie je technologie, která umožňuje absolutně nezpochybnitelnou identifikaci osob, se nazývá biometrie. Biometrie je souhrn výpočetních technik, které dovolují automaticky rozpoznat jakoukoliv osobu na základě jejich fyzických parametrů.
 

Výrobce:
©2024 Zabel zabezbečení-elektroinstalace s.r.o