Sortiment

4G LTE IP kamera Anbash NC336FG venkovní, 2MPx, Audio, Alarm, P2P, IR20m

12 692
10 489 Kč bez DPH
Kód produktu:NC336F
Dostupnost:Na zavolání
Záruka:0 měs.

 Novinka na trhu!
Anbash NC336FG je venkovní IP kamera, která na první pohled zaujme především možností přenosu obrazu přes 4G operátora. Na druhý pohled zaujme množstvím a propracováním jednotlivých funkcí, uživatelským komfortem a jednoduchostí instalace. Samozřejmostí je podpora i starší 3G sítě.
Výrobek zn. Anbash byl přihlášen do soutěže - ZLATÝ AMPER 2016 v rámci 24. ročníku veletrhu AMPER Brno. V soutěži je udíleno exponátům, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní a reflektují současné trendy vývoje ve svém oboru až 5 čestných uznání "ZLATÝ AMPÉR 2016".

4G/3G modem je zabudován v těle kamer. Připojit se lze samozřejmě i běžným síťovým kabelem. Kameru tak lze provozovat i v terénu, kde není WiFi síť. Kamera pracuje na 12V napájení, lze ji tak krátkodobě zapojit a provozovat například na autobaterii, klidně mimo civilizaci. Další výhodou 3G kamery je, že ušetříte za zřizování pevného internetu a s tím spojenými náklady, jako je nákup modemu, práce technika, nevýhodná smlouva a měsíční poplatky.
Z kamery je také vyvedena ocelová vodotěsná krabička (viz obrázek), ve které jsou spojeny veškeré kabely. V ceně kamery je také masivní kovový držák, se kterým lze kameru jednoduše upevnit na zeď nebo na strop.
Stejně jako jiné IP kamery má i 4G Anbash NC336FG webové rozhraní pro připojení z prohlížeče. Ke kameře se lze připojit i bez veřejné IP adresy (P2P) a to pomocí dodávané intuitivní aplikace pro mobilní telefony (Android, iOS), počítače s Windows nebo počítače s Mac OS X. Připojení je velice jednoduché, dodávaný software provede veškerým nastavením. Pokud je kamera připojena přes 4G/3G/2G, je dostupná v těchto aplikacích. V operačním systému MAC OS X je dostupné kompletní nastavení kamery, žádné omezení.
V nastavení kamer můžete také kompletně ovládat noční režim kamery. Můžete vypnout nebo zapnout jak přísvit, tak IR filtr nebo zapnout "Moonlight" mód, díky kterému se snímek znatelně zesvětlí i bez nutnosti přísvitu (za cenu snížení fps). To se hodí například, pokud máte kameru umístěnou před oknem a riskujete, že se bude IR přísvit odrážet od okna.
Přednosti této IP kamery nekončí. Snímač pracuje v úctyhodném rozlišení až 2 megapixely 1920x1080 tedy fullHD (1080p). Rozlišení lze i snižovat a tím snižovat datovou náročnost (případně 3 streamy). V nočním prostředí pomáhají IR diody, které dosvítí zhruba 20 metrů. Kamera podporuje nahrávání na SD karty a to jak kontinuální, tak po detekci pohybu. Noční režim, i IR přísvit lze vypnout v menu. Lze nastavit limit záznamů na SD kartě jak kapacitně, počtem souborů případně s přemazáváním starých záznamů.
Tímto přednosti kamery stále nekončí, vestavěné webové rozhraní toho umí opravdu mnoho. Kamera dokáže nahrávat (snímky) na FTP (po alarmu, po intervalu, plánovaně), posílat emaily (po alarmu, po intervalu, plánovaně), nahrávat na NAS servery, na SD karty, odeslání alarmu přes HTTP, push notifikace. Veškeré funkce lze rozsáhle nastavovat.

Parametr
Hodnota
Obrazový seznzor
2 Mpx CMOS 1/2,7"
Objektiv
f= 4mm (cca 80°)
Rozlišení
1920x1080, 1280x720, 768x432, 512x288... (3 streamy)
Režimy den/noc
automaticky pomocí IRCUT, lze vypnout
IR LED
IR LED - dosvit 20m (lze vypnout)
Videokomprese
H264/MJPEG/JPEG (dostupné i další streamy)
POE
pomocí splitteru TP-link
Wifi
ne
Ethernet
ano - RJ45, 4G/3G
PTZ
ne
P2P
ano - připojení bez veřejné IP adresy - aplikace pro Windows, iOS, Android, Mac OS X - jak to funguje?
Audio
ano - externí audio vstup/výstup
Záznam na SD
ano - detekce pohybu/plánované nahrávání
Detekce pohybu
ano - odeslání snímku na email/FTP/SD
Mobilní sledování
aplikace pro Android, iOS
Protokoly
FTP, UPNP, DDNS, HTTP, SMTP, DHCP, TCP/IP
Napájení
12V
OS
Windows XP a novější, MacOS
Český firmware
ne
dodávaný software
dodávaný monitorovací software pro Windows a Mac OS X.
dodávaný software pro přístup ke kameře přes P2P (Windows, Android, iOS, Mac OS X)
kompatibilní
- - -
ke stažení
CD / návod na www.anbash.cz
ostatní
kovové tělo
kovová vodotěsná krabička
 

©2019 Zabel zabezbečení-elektroinstalace s.r.o